Bez kategorii

Samsung galaxy S7 czyli jak zdradziłem swój stary telefon

Samsung Galaxy S7, czyli jak zdradziłem swój stary telefon. Musicie bądź wiedzieć że człowiek który przyzwyczai się do jednej marki, będzie tej marce wierny choćby nie wiem co. Sam od młodości używałem tylko jednego dystrybutora telefonów którym był japoński gigant Sony. Przyzwyczajony do jego towaru, korzystałem z niemal każdego jego sprzętu. Telewizory, laptopy, konsole i także telefony. Tak jak przy telewizorach oraz konsolach nadal stoję murem, tak niestety muszę z bólem serca przyznać że pojawił się na rynku inny telefon który skradł moje serce.

Samsung Galaxy S7, czyli jak zdradziłem swój stary telefon. Tak, jak możecie się domyślić, tym telefonem był właśnie Samsung Galaxy S7. Design to coś co ciężko opisać ponieważ każdy ze swoim gustem ma inne upodobania co do wyglądu idealnego telefonu. S7 z większym ekranem niż mój dotychczasowy telefon oraz w złotym kolorze spodobał mi się od pierwszego spotkania. Design był tym co przyciągnęło mnie do niego, ale to właśnie to jak pracował było tym co mnie przy nim zatrzymało. Przy nim jak i przy kolejnych telefonach od właśnie tej firmy. Płynność działania połączona z mocną specyfikacją wewnętrzną sprawiała że praca na nim była tylko przyjemnością. Dzięki funkcji szybkiego ładowania był zawsze ze mną gdy go potrzebowałem, a świetny aparat utrwalał każdą ważną chwilę. Nawet po kilku miesiącach użytkowania działał bez najmniejszego zarzutu w przeciwieństwie do mojego starego telefonu, który już po kilku tygodniach potrafił działać z widocznym opóźnieniem.

Samsung Galaxy S7, czyli jak zdradziłem swój stary telefon.  Pokazuje to jak bardzo zmiana małego elementu w naszym życiu, którym niewątpliwie jest telefon może zmienić tak wiele aspektów naszej codzienności. Przyzwyczajenie może sprawić że ominą nas inne, ciekawe, a i nie rzadko lepsze oferty na które bardzo często nie zwracamy uwagi wpatrzeni w naszego codziennego zwycięzcę z którym to jesteśmy od kilku lub kilkunastu lat.  Oczywiście nie zawsze jesteśmy chętni na podjęcie ryzyka i próbę zmiany czegoś co bardzo dobrze znamy tym bardziej jeśli wiąże się z tym spory wydatek pieniężny, ale w dobie wszechobecnego internetu sprawdzenie opinii i recenzji sprzętu który nas interesuje nie jest niczym trudnym, więc sprawdzajmy i szukajmy swoich ideałów.

Leave a Comment